Ankieta w sprawie pakietu medycznego MEDICOVER.

34718-medicover_hor_nieb

Poniżej zamieszczono prośbę, jaka wpłynęła do Związków Zawodowych działających w PGL LP w sprawie wypełnienia ankiety badającej poziom satysfakcji klienta z usług MEDICOVER.

Prosimy w imieniu MENTORA i własnym o jak najliczniejsze wypełnienie załączonej ankiety, tym bardziej, że są w niej pytania o nowe rodzaje ubezpieczeń grupowych (OC pracowników PGL LP, fundusz emerytalny itp)

Szanowni Państwo

W związku ze zbliżającą się trzecią rocznicą „pakietu zdrowotnego” Medicover zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie do dnia 16 maja krótkiej anonimowej ankiety dotyczącej satysfakcji z posiadanego  „pakietu zdrowotnego”

Ponadto  chcielibyśmy poznać Państwa opinię  na temat dodatkowych ubezpieczeń dostępnych na naszym rynku, które w naszej ocenie mogłyby się świetnie sprawdzić w Państwowym Gospodarstwie Leśnym Lasy Państwowe. Państwa opinia wyrażona poprzez  Ankietę posłuży nam jako podstawa do dalszych działań zarówno w zakresie ubezpieczeń zdrowotnych jak i pozostałych w zależności od Państwa opinii.

Pozwolimy sobie przypomnieć że obecnie „pakietem zdrowie” przygotowanym przez Mentor SA z inicjatywy strony społecznej objętych jest 19 176 pracowników oraz członków ich rodzin.

W związku z powyższym prosimy o poświęcenie 5 min. Państwa cennego czasu i wypełnienie ankiety zamieszczonej pod poniższym linkiem:

https://lp.mentor.pl/zgloszenie.php

Ankieta obowiązuje do 16 maja 2016